Producenci
Produkt dnia

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów w sklepie internetowym.

1. W sklepie internetowym MARKOMP Sp. z o.o. można dokonywać zakupów bezpośrednio przez Internet.
2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia zgodnie z obowiązującą w sklepie procedurą.
3. Sklep internetowy MARKOMP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości lub nie zawierających wszystkich danych wskazanych w formularzu zamówienia. W takim przypadku zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany o tym, iż zamówienie nie zostało przyjęte oraz o powodach odrzucenia zamówienia.
4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 12.00 oraz w sobotę, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.
5. Sklep internetowy MARKOMP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Produkty przestają być dostępne do sprzedaży z chwilą ich usunięcia z witryny internetowej sklepu MARKOMP Sp. z o.o..
6. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym MARKOMP Sp. z o.o. wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.
7. Osoby dokonujące zakupu w sklepie internetowym dobrowolnie wyrażają zgodę na wykorzystywanie ich danych osobowych (tj. imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu e-mail) w celach marketingowych MARKOMP Sp. z o.o., a w szczególności na wysyłanie im aktualnych ofert sklepu internetowego.
8. Sklep internetowy MARKOMP Sp. z o.o. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu internetowego MARKOMP Sp. z o.o. mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
9. Wszystkie produkty prezentowane na stronach sklepu internetowego MARKOMP Sp. z o.o. posiadają gwarancje odpowiadających im producentów.
10. Zamówione towary dostarczamy tylko na terenie Polski przez firmę Siódemka, POCZTĘ POLSKĄ lub inne w przypadku gdy klient sam zleci przyjazd kuriera (gotówką przy odbiorze przesyłki). Całkowity koszt wysyłki jest uzależniony od wagi towaru.
11. Termin realizacji wynosi 3 dni (robocze) od daty potwierdzenia zamówienia. Termin może ulec zmianie tylko poprzez uprzednie poinformowanie Klienta o takim fakcie i kolejnych wspólnych ustaleniach.
      1
12. Promocje organizowane przez 
 SKLEP MARKOMP  trwają przez określony czas lub do wyczerpania zapasów magazynowych. 
13. W przypadku, gdy opakowanie towaru, po jego dostarczeniu nosi znamiona uszkodzenia lub próby otwarcia, nabywca jest zobowiązany w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru, pod rygorem uznania, iż towar został dostarczony nabywcy w stanie wolnym od wad.
14. W przypadku, gdy towar jest wadliwy lub uszkodzony, MARKOMP" Sp. z o.o. dostarczy towar wolny od wad i uszkodzeń lub dokona naprawy (przez autoryzowany serwis właściwy dla danego regionu polski) w terminie 30 dni od dnia odbioru towaru od nabywcy, pod warunkiem poinformowania MARKOMP Sp. z o.o. niezwłocznie o wykryciu wady lub uszkodzenia oraz przedstawienia przez nabywcę dowodu zakupu towaru i okazaniu karty gwarancyjnej w sklepie internetowym MARKOMP Sp. z o.o.

15. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą możliwości zwrotu nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką, materiały eksploatacyjne itp. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt  na adres sklepu.
16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.Dane Sklepu :

 

Nasz adres:

 

MARKOMP Sp. z o.o.

ul. E.Kwiatkowskiego 14b
75-343 Koszalin
woj. zachodniopomorskie

 

NIP: PL 669-05-06-191

REGON: 330266627
Kapitał zakładowy: 50.000 zł
KRS: 0000077339
Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział KRS


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl